CONTRA->ru
За нашу свободу від ворога – Росії
Наша мета
Завданням учасників CONTRA->ru є пошук та оприлюднення інформації про джерела фінансування російських ворожих угрупувань, котрі діють на тимчасово окупованих територіях України на Донбасі і в Криму, та їх місцевих колаборантів, про фірми та фізичні особи, через яких йдуть грошові та матеріальні потоки до окупованих територій, про те хто і як залучений до будь-яких переказів, торгівлі, чи інших форм підтримки бойовиків, окупаційних режимів чи взагалі окупованих територій.

Вся отримана інформація буде перевірятись і передаватись до відповідних державних установ провідних західних країн, що сприятиме посиленню санкційного тиску на агресора — Росію.

Усі джерела інформації триматимуться в абсолютній конфіденційності.
Запрошуємо всіх поширювати інформацію про нас і долучатись до спільних зусиль спрямованих на знешкодження російської агресії.

Ініціатор проекту
Іван Лозовий
Ініціатор і головний координатор спільноти CONTRA->ru. Народився у США, боровся за Незалежність України на початку 90-х років у складі Народного Руху України, прийняв громадянство України в 1997-му році, в 2014-му році поїхав на фронт і приєднався до добровольчого батальйону.

Громадський і політичний діяч, який 30 років бореться проти антиукраїнської влади.
Допоможіть поширити інформацію про нас!
Нам потрібна ваша допомога аби якомога більше людей, особливо ті, хто можуть надати інформацію про підтримку окупованих територіях, знали про нас і допомагали нам, надсилаючи доречну інформацію. Тож просимо писати в усі соціальні мережі, в тому числі російські, в усі доступні вам засоби і надавати посилання на цю сторінку, на наш Веб сайт: contra-ru.info
Як повідомити інформацію
Для того аби відправити нам будь-яку інформацію щодо фінансування чи будь-якої підтримки окупантів на тимчасово окупованих українських територіях, достатньо написати нам на електронну пошту.
Ваші листи триматимуться в абсолютній конфіденційності, крім самої інформації, яка буде перевірятись, оброблятись і використовуватись на шкоду ворогові.

Тож пишіть нам. Ви можете заповнити анкету внизу або натиснути на кнопку, щоб відправити лист.
Електронна пошта
Ім'я
Телефон
Повідомлення